Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
RE/MAX Alpha

RE/MAX Alpha eshte agjenci ndermjetesimi per pasurite e paluajtshme, pjese e rrjetit me te madh global ne fushen imobiliare, me experience 50 vite, me shtrirje ne me shume se 100 shtete te botes dhe me mbi 130.000 konsulente. Skuadra e RE/MAX Alpha ju ofron sherbime ndermjetesimi per shitje, blerje, qiradhenie dhe qiramarrje te pronave, konsulence dhe informacione mbi tregun imobiliar dhe asistence deri ne finalizimin e transaksio...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-10-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RE/MAX Alpha, pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote ne fushen e pasurive te paluajtshme po kerkon te rinj dhe te reja te cilet kane energjine dhe deshiren per te filluar nje karriere te re dhe hapat e para te sipermarrjes ne fushen e pasurive te paluajtshme.

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

- Te jene mbi moshen 23 vjec.
- Te kene perfunduar arsimin e larte.
- Te njohin gjuhen angleze (njohja e nje gjuhe te dyte perben avantazh).
- Te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe bindese.
- Te jene energjik dhe ambicioz.
- Eksperienca e meparshme ne sektorin e shitjeve perben avantazh.

Nese mendon se i ploteson kriteret e mesiperme dergo aplikimin tend ne: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".