Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72609

Konsulent Marketingu Italisht

Tirane, Shqipëri 16-12-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Marketingu

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

16-12-2022

---

---


Përshkrimi

Arthur International Company ka hapur vende vakante ne pozicionin: Konsulent Marketingu Italisht, Inbound & Outbound (Jo Forex).


Kualifikimet

Kualifikimet : 

  • Të kenë një nivel mbi mesatar të gjuhës Italiane;
  • Eksperienca të mëparshme në sektorin e telefonisë;
  • Disponibilitet per te punuar full-time 09:00-18.00;
  • Aftesi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese në grup;
  • Pozitivitet dhe deshirë për të punuar.

Ofrohet:

  • Ambient miqesor;
  • Page mujore 70000 ALL;
  • Bonuse deri ne 100,000 leke;
  • Asistencë në cdo moment gjatë procesit të punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr Cel: 355688647049 ose ne emailin: [email protected]

Adresa: Rruga Tish Dahia, Tirane
Kompleksi Kika 2, Godina 7 kati III


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Arthur International Company

Arthur International Company