Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-10-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KONSULENT IMOBILIAR

Ofrojmë mundësi të mirë karriere në industrinë më tërheqëse të momentit, atë në fushën e ndërmjetësimit të shitjes/blerjes apo qeradhënies/qeramarrjes së pasurisë së paluajtshme.
Remax Green Partners të fton të kandidosh, për t’u bërë pjesë e rrjetit më të njohur në botë RE/MAX, shpallur edhe kompania më e mirë në vend për vitin 2021 në industrinë imobiliare.

Kriteret e përzgjedhjes:
• Të rinj plot energji e ambicie për karrierë në industri;
• Me integritet;
• Me cilësi shumë të mira komunikuese dhe negociuese;
• Aftësi për t’u përshtatur e punuar në grup;


Përfitimet pranë kompanisë sonë:
• Pagesë fikse mujore e kombinuar me komisione të larta;
• Trajnime profesionale të vazhdueshme;
• Ambjent me kushte optimale e komode pune e takimesh;
• Suport për paisje me liçensë të profesionit të lirë, për herë të parë në vend, në zbatim e në përputhje me ligjin më të ri (2022) ‘Për profesionin e ndërmjetësit të pasurive të paluajtshme’;

Nëse e ndien veten të përfshirë dhe të interesuar, dërgo CV në adresën:  [email protected]  ose na telefono: 0683029223

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
REMAX Green Partners

At REMAX Green Partners we have a defining culture of doing much more than just selling or renting properties. We build trusted relationships with customers and we deliver the dream of 'Ownership'! 
We know that owning real estate provides security, safety and opportunity to YOU, and we have the real estate agents that can deliver more on this mission!

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".