Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 15-12-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000 ALL
Data e përfundimit
15-12-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

Form Properties & Design eshte duke kerkuar Konsulent Imobiliar qe t'i bashkohen skuadres tone.

Kualifikimet

1. Te kete perfunduar arsimin e larte.
2. Te jete njohes i mire i gjuhes angleze.
3. Preferohet te kete eksperience ne shitje.
4. Te kete aftesi shume te mira komunikuese.
5. Aftesi per te punuar ne grup.
6. Aftesi per tu pershtatur me punen ne zyre dhe terren  

Ofrojme:  
1. Page baze + bonuse.
2.  Mundesi karriere.
3. Nje tjeter dimension i real estate ne Shqiperi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mailit [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Form Studio

Form Properties & Design eshte nje kompani qe operon ne fushen e real estate dhe jo vetem. Kemi nje sjell nje koncept te ri ne treg per te zhvilluar pronen tuaj duke ofruar nje pakete sherbimesh si rikonstruktimi dhe interior design. Ne ofrojme gjithashtu sherbimin e menaxhimit te prones tuaj ose gjetjen e klienteve per qira ditore. Nje tjeter dimension i real estate ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Durresit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë