Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Remax Golden

Real Estate Agency that offers services in residencial and commercial properties. We are here to share our expertise - and to offer you the best advice possible. After all, we're talking about your home. Buy, Rent, Sale, Lease, Apartments, Lands, Villas, Office and Stores properties in Tirana and other cities of Albania. You will find everyone at REMAX Golden professional and ready to offer you simple and straight forward advice....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirana, Qender
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 682034340
 • Mobile: 682034340

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-05-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare RE/MAX Golden kerkon konsulente imobiliare.

Kandidatët për profilin e agjentit imobiliar në tregun e pasurive të patundshme duhet te plotesotesojne  detyra si me poshte: 

 

Detyrat

 • Gjetja dhe identifikimi i pronave ne treg si dhe sigurimin e informacionit në lidhje me tregun e pasurive të patundshme.
 • Organizim i vizitave ne terren. Kontaktim dhe rikontaktim i rregullt me klientët potencial nëpërmjet e-mail, telefonit, si dhe me klientet e referuar.
 • Te arrije objektivat sasiore dhe cilësore të përcaktuara gjatë intervaleve të rregullta kohore.
 • Te zhvilloje një plan të detajuar territorit qe mbulon.

Kualifikimet

 • Të ketë përvojë pune, eksperiencat ne shitjet direkte perben nje avantazh
 • Te jene në gjendje të punojnë ne menyre të pavarur apo ne grup.
 • Te kete aftesi veteorganizuese, negociuese dhe komunikimi
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe aftësi të mira kompjuterike.
 • Vendi i banimit ne Tiranë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

 Aplikantet mund te dergojne CV ne adresen e emailit:  [email protected]

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".