Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
RE/MAX Koncept

RE/MAX – rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme Themeluar në vitin 1973, RE/MAX është shndërruar në rrjetin më të madh botëror të pasurive të paluajtshme të franshizave dhe zyrave të operimit, me më shumë se 100,000 bashkëpunëtorë shitjesh në 99 shtete. Sot është një nga brandet e pasurive të paluajtshme më të njohura në Europë dhe në mbarë botën. Receta e suksesit tek RE/MAX është fokusi ynë në njerëz – k...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi "Bajram Curri” prane kryqezimit Vasil Shanto perball me Gjykaten e Rrethit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0692884587

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-04-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ndërmjetsuese
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Në qoftë se ëndrra jote është të jesh sipërmarrës e të ndërtosh biznesin tënd të ri nën një super brand ndërkombëtar, kjo është mundësia jote e artë!

RE/MAX Koncept ka filluar fushatën rekrutuese për pozicionin Konsulent Imobiliar!

Ftojmë të rinjtë ambiciozë e me dëshirë për të dhënë maksimumin e tyre për të ndërtuar një karrierë të shkëlqyer, që t'i bashkohen kompanisë Nr.1 ne botë në industrinë e Real Estate! Nëse ke eksperiencë në sektorin e të paluajtshmes, në sektorin bankar, apo në shitje, industria real estate të ofron oportunitetin të gjenerosh të ardhura të palimituara!

Detyrat

• Të ofrojë udhëzime dhe të asistojë shitësit dhe blerësit në marketimin dhe blerjen e pronave me çmimin e duhur dhe kushtet e duhura;
• Të përcaktojë nevojat dhe aftësitë financiare të klientëve për të propozuar zgjidhje që u përshtaten;
• Të ndërmjetësojë procesin e negociatave, të informojë klientët mbi kushtet e tregut, çmimet, hipotekat, kërkesat ligjore dhe çështje të tjera, duke siguruar një marrëveshje të drejtë dhe të ndershme;
• Të kryejë analiza tregu krahasuese për të vlerësuar vlerën e pronës;
• Të marketojë pronat tek blerësit e mundshëm, të mirëmbajë dhe përditësojë listat e pronave të disponueshme;
• Të përgatisë dokumentacionin e nevojshëm (kontrata, kontrata qiraje, kontratë kapari, kontratë rezervimi etj.)
• Të bashkëpunojë me vlerësuesit, qiradhënësit, etj.;
• Të zhvillojë marrëdhënie dhe bashkëpunim me noterë, ofruesit e pronave dhe kontraktorët;
• Të promovojë shitjet nëpërmjet reklamimit, open house dhe listimeve;
• Të jetë i përditësuar mbi risitë në tregun imobiliar vendas, rajonal dhe botëror si dhe praktikat më të mira të punës.

Kualifikimet

Kërkesat e profilit:

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
  • Arsim i Larte ne profilet (ekonomik, finance, marrdhenie publike)
  • Natyrë e sipërmarrëse; Provo suksesin me Konceptin tone!
  • Besojani karrierën tuaj profesionistëve të vërtetë!

Paga: Konkurruese. Sky is the limit!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Na dërgoni cv në: [email protected]

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".