Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billion G&G Group

Kompani imobiliare qe ofron sherbime shitje, blerje, qera te pasurive te paluajtshme. Adresa: Rruga Donika Kastrioti prane Kullave Binjake,Pallati nr 14, perballe Ambasades se Kosoves,

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Donika Kastrioti prane Kullave Binjake,Pallati nr 14, perballe Ambasades se Kosoves, Apartamenti 4E
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355692033500

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-12-2020 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billion G&G Group  vjen me një ofertë punesimi reale, duke ju mundësuar të punoni kushte komode dhe të përfitoni të ardhura te kenaqshme sipas performacës. Skuadra jon ofron nje ambjent komod dhe staf profesionistesh me nje eksperience 20 vjecare ne tregun Internacional te RealEstate.Ne ofrojmë mundësi punësimi për pozicionin e Konsulentit Imobiliar.
 
  
 

Detyrat

Përshkrimi i pozicionit të punës:
 • Të kërkojë dhe te gjejë përmes cdo instrumenti të nevojshëm dhe të përshtatshëm, pasuri të paluajtshme (pa kufizim në lloj dhe në sasi) duke ia vënë në dispozicion të dhënat e këtyre pasurive punëdhënësit në përputhje me objektivat periodik të caktuar nga Agjensia.
 • Të kryjë bisedime, promovim të pasurive të shoqërisë me klientë me qëllim ndërmjetësimin dhe finalizimin me sukses të transaksioneve të ndryshme që kanë për objekt shitblerjen, dhënien apo marrjen me qira të pasurive të paluajtshme.
 • Të raportojë ecurinë e aktivitetit ditor, pranë përfaqesuesit të Agjensisë, duke njoftuar cdo eventualitet dhe problematike lidhur me këtë aktivitet.

Kualifikimet

Kriteret Kualifikuese:
 • Arsim i lartë universitar.
 • Aftësi komunikimi shumë të mirë në gjuhën shqipe dhe angleze.
 • Njohuri të qytetit të Tiranës, zonave kryesore urbane.
 • Aftësi të mira komunikuese ndërpersonale.
 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
Për të aplikuar dërgoni CV tuaj  në adresën e emailit [email protected] 
Mos harroni të përcaktoni në subjekt te email-it pozicionin për cilin aplikoni! (P.sh Aplikim për Konsulent imobiliar)

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".