Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Auto Mita

Auto Mita është themeluar ne vitin 1988 nga inxhinieri z.Blerim Mita, tashme drejtor gjeneral i kompanisë. Ai qysh prej fëmijërisë ishte i entuziazmuar për industrinë e automobilave, pasion i cili bën qe kompania Auto Mita te drejtohet jo vetëm si biznes por edhe si pasion. Auto Mita filloi operimin ne vitin 1988, me një hapësire prej 70 metra katrore, me 2 punëtore, duke përfshire edhe vetë pronarin, i cili ishte shef i servisi...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 16-06-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inspektor Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 • Konsulent i Shitjes ( 2 pozita) 

Detyrat dhe përgjegjësitë kryesore:

 • Të ndërtojë marëdhënie me klientët ekzistues dhe potencial;
 • Të prezantojë veturat në detaje;
 • T’u ofrojë klientëve zgjidhjen e duhur;
 • Të sygjerojë koncepte për kampanja të reja;
 • Të zbatojë procesin e shitjes që mbështetet në standardet e shitjes;
 • Të analizojë nevojat e tregut;
 • Të shqyrtojë dokumentet që lidhen me shitjen e veturave të reja duke i përmbushur të gjitha kërkesat ligjore;
 • Të mirëmbajë dokumentacionin e shitjes dhe mbikëqyrë sistemin e shitjes;
 • Të prezantojë rezultatet në baza mujore.

Specifikat e punës:

 • Përvojë në shitje, e preferueshme përvoja në shitje të veturave;
 • Të ketë njohuri të veturave;
 • Të ketë aftësi negociuese dhe komunikuese;
 • Të punojë në grup;
 • Duhet të jetë në gjendje të punoj nën presion;
 • E preferueshme të ketë Diplomë Universitare në fushat si: Menaxhment, Ekonomik dhe fusha të tjera relevante.

Shënim: Paga është e bazuar në skema jashtëzakonisht stimuluese me mundësi të ardhurave mujore mbi 1,500 EUR.

Të gjithë të interesuarit/at mund të aplikojnë përmes email adresës: [email protected] duke specifikuar titullin e pozitës në subject.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".