Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Infinity Real Estate Tirana

Remax Infinity eshte nje rrjet zyrash Imobiliare qe operojne ne Tirane. Fillimi i aktivitetit ka qene ne vitin 2014. Tashme operojne ne 3 zyra te pozicionuara si me poshte: Remax Infinity- Rruga Luigj Gurakuqi nr 5, prane pazarit te ri Remax Infinity Home - Rruga Isamil Qemali, perballe Piceri Era ne Bllok Remax Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri, prane Kompleksit Nobis Slogani jone eshte : Shesim Rezultate, Jo Premtime

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Administrative nr 5, Rruga Sami Frasheri, Dyqani nr 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-11-2020 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Po vazhdon ende te punosh ne kompani qe nuk i pershtaten vizionit dhe integritetit tend?!
Je ne kerkim te brandit Boteror me te madh ne bote per pasurite e patundshme?!
 
Sigurisht qe ti ke degjuar per RE/MAX
 
Sepse te jesh pjese e Re/Max Infinity do te thote:
1-Te jesh pjese e nje skuadre prej 50 kolegesh te perzgjedhur dhe profesioniste.
2-Te ndjekesh trajnime kombetare dhe nderkombetare falas, nga ata qe jane themeluesit e Real Estate ne Bote dhe Shqiperi.
3-Te zoterosh buxhetin tend te marketingut mujor.
4-Gjithashtu nje portofol me 2500 prona ku 60% e tyre jane ekskluzive vetem ne Re/Max Albania.

Mosha e preferuar +25 vjeç.

Nga ty na duhet vetem eksperienca dhe deshira per te punuar. Bashke mund te shkojme shume larg! Apliko tani duke derguar Cv-ne tende ne https://remaxinfinity.al/aplikoperpune/
telefon: 0693895757

Video


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".