Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
RÖFIX SH.p.k.

RÖFIX Sh.p.k. e ka fillesёn e saj nё vitin 1888 nё Gjermani. Lider nё tregun europian por dhe shqiptar nё prodhimin e materialeve tё ndёrtimit prej mё tepёr se 5 vjetёsh. Pjesё e FIXIT Gruppe dhe shumё filialeve tё tjera nё tё gjithё europёn. Röfix ofron gamёn mё tё gjёrё dhe cilёsor nё treg me materialet e ndёrtimit, krahasuar me konkurrentёt e saj. Sot ne ofrojmë sisteme produktesh inovative, të cilat përmbushin kërkesat te...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tapizë, 1504 Nikël Durres Nikel TAPIZE 1504 , Fabrike ne qender te Fshatit Tapize.
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 355 68 90 14 317

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 51970 Kimist/e

Kimist
Tirane, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kimist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania austriake RÖFIX Sh.p.k., lider në prodhimin e materialeve të ndërtimit kërkon :

Kimist/e

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

 • Kryerja e analizave ditore të lëndëve të para;
 • Kryerja e analizave të prodhimit përfundimtar;
 • Marrja e mostrës gjatë proçesit të prodhimit;
 • Mbajtja e dokumentacionit dhe kontakti me Institucionet Shtetërore;
 • Raporton tek Shefi i Prodhimit për çdo problematikë.

Kualifikimet

Kërkesat për këtë pozicion janë:

 • Të ketë mbaruar një nga degët e Kimisë: (preferohet Kimi Industriale ose Kimi);
 • Të ketë aftësi të përballojë situata të ndryshme dhe tu japi zgjidhje problemeve;
 • Të jetë person i përgjegjshëm dhe i përkushtuar;
 • Të zotërojë paketën MS Office (Windows, Excel; Power Point,etj.);
 • Të zotërojë gjuhën angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë aplikimin e tyre në:

v[email protected]

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj do të kualifikohet.

Tipi i punës: Kohë e plotë

Data e fundit e aplikimit: 26 Shkurt 2021

Shumë Suksese!

„Ju informojmë se të dhënat tuaja personale, ruhen konform ligjit Nr. 9887, përcaktuar

nga Kuvendi I Shqipërisë “Për mbrojtien e të Dhënave Personale”


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".