Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 70893 Kimist

Kimist
Tirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kimist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës
03-10-2022

Përshkrimi

Menaxher produkti ne fushen e laboratoreve te kimise. Pune e kombinuar ne zyre dhe ne terren.

Detyrat

 • Njohja e produkteve dhe shitja e tyre
 • Mbajtja e marredhenieve me klientin
 • Pergatitje e dokumentacionit teknik
 • Suport teknik per klientet
 • Ndjekja e trajnimeve brenda dhe jashte vendit

Kualifikimet

 • Aftesi te mira komunikimi.
 • Diploma ne fushen e kimise. Preferohet te jete ne Kimi Ushqimore, ose eksperience pune ne fushen analizimit ose prodhimit te ushqimit.
 • Te kete perfunduar Master.
 • Njohje e mire e gjuhes Angleze.
 • Njohje e mire e paketes Office.
 • Leje drejtimi e kategorise B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV me email ne adresen:

[email protected]

 

KRIJON shpk

KRIJON sh.p.k. eshte nje shoqeri e krijuar ne vitin 2000, me qender ne Tirane. Ajo ushtron aktivitetin e saj ne fushen e pajisjeve, aparateve, reagenteve dhe materialeve te konsumit per laboratore te llojeve te ndryshme. Aktualisht Krijon sh.p.k. ushtron aktivitetin e vet ne fusha te tilla si Industria Ushqimore, Veterinaria, Mjedisi (kryesisht kontrolli i ujrave, ajrit, tokes), etj., duke ofruar ekspertizen e vet, produktet ciles...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".