Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-12-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Depo farmaceutike Evita Sh.p.k, kërkon të punësojë: Key Account Manager


Detyrat

• Zhvillon tregun dhe maksimalizon numrin e klientëve;
• Ndërton marrëdhënie afatgjata e të qëndrueshme me pikat kyce të kontaktit sic janë mjekët e përgjithshëm, specialistët ose mjekët e spitaleve duke promovuar brandi-in dhe produktet e saj;
• Arritja e objektivave të shitjes dhe objektiva të tjerë mujore;
• Sigurohet për praninë e produkteve në farmaci dhe në rritjen e imazhit të tyre;
• Sigurohet që të promovoj avantazhet e produkteve;
• Realizon takime dhe prezantime të produkteve me mjekë dhe farmacist të zonës;
• Organizimi dhe zhvillimi i trajnimeve për produktet, kur nevojitet;
• Përfaqësimi i kompanisë, brand-it në evente të rëndësishme si konferenca dhe seminare;
• Mbajtja e një database kontaktesh të detajuara, ku duhet të përfshihen edhe të dhënat për raportime mujore;
• Pjesëmarrje e rregullt në takimet e kompanisë, në takime teknike dhe në seksione informuese;
• Të jetë i informuar mbi zhvillimet më të fundit në lidhje me kompaninë dhe produktet. Gjithashtu të sigurohet që ky informacion kalon tek mjekët, farmacistët dhe përfaqësuesit mjekësor;
• Monitorimi i aktivitetit të konkurrentëve dhe produkteve të tyre;

Kualifikimet

• Të ketë arsimin e lartë, preferohet në profilin: Farmaci, Mjekësi ose Stomatologji;
• Eksperiencë pune të paktën 2 vjet në pozicione të ngjashme;
• Aftësi shumë te mira shitje dhe organizative të punës;
• Të jetë natyrë aktive, kurioze dhe i motivuar për të mësuar;
• Aftësi shumë të mira komunikuese dhe ndërveprimi me njerëzit;
• Njohuri të mira kompjuterike.
• Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze.
• Leje drejtimi B.

Për kandidatët ofrojmë:
• Kushte të mira pune dhe ambient miqësor
• Pagë të kënaqshme 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mund të aplikoni për këtë pozicion duke dërguar CV tuaj në adresën e emailit: [email protected]
Presim aplikimet tuaja!
Kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen nga Burimet Njerëzore të Evita sh.p.k për të zhvilluar intervistë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Evita Albania

Ne jemi jo vetëm një biznes apo partner në tregun farmaceutik dhe mjekësor. Jemi vendi ku njerëzit energjik dhe të dedikuar janë të vendosur për ta bërë sistemin shëndetësor më efiçent dhe të sigurt. Falë vizionit, kemi krijuar kushtet optimale në ambiente moderne e bashkëkohore duke përmbushur të gjitha standardet për...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Sami Frasheri, nr. 4, kati 5.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 (0) 42 204 008
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë