Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Century 21 CPM

CENTURY 21 CPM është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim.Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera me çmimin më të mirë në treg ne jemi këtu për t’iu shërbyer.Profesionistët e CENTURY 21 CPM kanë akses në rrjetin më të madh te pronave te patundshme në botë. Për këtë arsye besoni tek zyrat CENTURY 21 si profesionistët tuaj lokalë. CENTURY 21 CPM menaxhon 4 zyra brenda...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Nikolla Tupe
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 694050020
 • Mobile: 694050020

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-10-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ndërmjetsuese
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Century 21 CPM eshte ne kerkim te nje punonjesi me kohe te plote ne fushen e pasurive te patundshme, si Key Account Manager 

Ne jemi duke kërkuar dy Key Account Manager  për të mbikëqyrur marrëdhëniet e kompanisë me klientët e saj më të rëndësishëm. Ju do të jeni përgjegjës për marrjen dhe mirëmbajtjen e klientëve kryesorë afatgjatë duke kuptuar kërkesat e tyre.

Kandidati ideal do të jetë i aftë në ndërtimin e marrëdhënieve të forta me klientët strategjikë. Ju do të jeni në gjendje të identifikoni nevojat dhe kërkesat për të promovuar zgjidhjet e kompanisë sonë dhe për të arritur kënaqësinë e ndërsjellë. Qëllimi është të kontribuojmë në mirëmbajtjen dhe rritjen e biznesit tonë për të arritur suksesin afatgjatë.    

Detyrat

 • Krijoni marrëdhënie besimi me një portofol të klientëve kryesorë për të siguruar që keni kuptuar kërkesat e tyre se cfarë kërkojnë.
 • Prezantoni portofolin e pronave  ekzistues.
 • Zhvilloni portofol të ri pronash.
 • Sigurohuni që shërbimi jepet kundrejt klientëve në kohën e duhur.
 • Luan një pjesë integrale në gjenerimin e shitjeve të reja që do të kthehen në marrëdhënie afatgjata
 • Përgatitni raporte të rregullta të progresit e punës duke përdorur metrikat kryesore të llogarisë

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta BSc / BA në administrim biznesi, arkitekturë, inxhinieri ndërtimi.
 • Të ketë një eksperiencë minimalisht 5 vjecare ne shitje.
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera organizative
 • Të ketë aftësi të forta komunikimi dhe ndërpersonale me aftësi në ndërtimin e marrëdhënieve me profesionistë të të gjitha niveleve organizative.
 • Të ketë aftësi në zgjidhjen e problemeve dhe negociatave.    

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Pagë bazë + % në bazë të shitjeve.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".