Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-04-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marredhenie me publikun dhe komunikim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-04-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
40

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Këshillues Klienti për partnerin e saj,  i cili është një ndër kompanitë lider në tregun e produkteve promocionale në Shqipëri.

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

 • Përgatit ofertat duke analizuar produktet dhe rekomandimet e duhura tek klientët, në varësi të nevojave të tyre;
 • Mirëpret dhe u shërben klientëve potencialë në pikën e shitjes;
 • Mirëmban marrdhënien për portofolin e klientëve që ka në ngarkim;
 • Bashkëpunon me strukturat e tjera brënda kompanisë për realizimin final të porosive;
 • Përfshirje në kontrollin, menaxhimin dhe mirëmbajtjen e stokut dhe materialeve promovuese;
 • Zhvillon dhe zbaton planin e punës në funksion të planit të biznesit të kompanisë.

Kualifikimet

  Kërkesat për këtë pozicion janë:

 • Arsimi i Lartë;
 • Eksperiencë pune e mëparshme në shitje ose shërbim klienti;
 • Të zoterojë mirë gjuhën Angleze;
 • Të njohë mirë Microsoft Office;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe shitjeje;
 • Paraqitje profesionale dhe të jetë i/e orientuar drejt shërbimit të klientit;
 • Të jetë i përgjegjshëm dhe të punojë nën presion.

Shënime


Si të aplikoni: Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutem dërgoni aplikimin tuaj duke ndjekur linkun e mëposhtëm: https://aplikim.eppc.al   Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqëruese do të kualifikohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë