Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
PASTEL GROUP SHPK

Past’el Pastry & Bakery u krijua në vitin 2018 , me dyqanin e parë tek rruga “Skënder Luarasi” ku shumë shpejt u dallua për një gamë të gjëre shijesh dhe produktesh. Qëllimi yne ishte të sillnim pranë klientëve tanë një cilësi dhe një kulturë të shijes europiane, duke I qëndruar besnikë freskisë dhe zgjedhjes së cilësisë më të lartë të lëndes së parë ! Përse Past’el ? Emri Past’el e ka origjinën nga një ëmbëlsirë tradicionale g...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Skënder Luarasi, Komuna Parisit, Tiranë 1001
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-05-2021 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kasier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

PAST'EL PASTRY & BAKERY kërkon të punësojë Kasiere me eksperiencë.

Orari me dy turne:
Turni i parë 06:30 -14:30
Turni i dytë 14:30-22:30.
Paga e kënaqshme.
Mosha: 22-35 VJEC  

Të interesuarat të kontaktojnë në nr e telefonit: 0692792002
Ose të dergojnë cv në adresën e emaili-it: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".