Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86281

Kasiere

Tirane, Shqipëri 06-03-2024 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kasier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-03-2024

---

---


Përshkrimi

Librari "Adrion" kërkon të punësojë ; Kasiere


Detyrat

  • Aftësi shume të mira komunikuese dhe negocimi;
  • Të jetë korrekte dhe e disiplinuar në zbatim te kodit te Sjelljes se Kompanise;
  • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes;
  • Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia;
  • Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.

Kualifikimet

  • Eksperienca e mepareshme ne pozicione te ngjashme perben avantazh.
  • Energjike dhe të pëlqejë punën me marëdhënie me klientin;
  • E sjellshme dhe me vetëbesim;
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected] ose te kontaktojne nr : 0694010663


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ADRION SHPK

ADRION SHPK