Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Euro 1

Euro 1 eshte supermarketi me i ri ne Tirane me nje game te gjere produktesh per kancelari, kuzhine, pastrues te ndryshem dhe aksesor. Cdo produkt eshte gjerman dhe kushton 1 euro.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 52926 Kasiere

Kasier
Tirane, Shqipëri 29-04-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kasier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Supermarketi Euro 1. Rruga Kavajes, perballe Deliorgjit.
Kerkon te punesoje: Kasiere.

Detyrat

  • Mirëpret dhe komunikon me klientët me etikë të lartë profesionale;
  • Siguron që të gjitha produktet janë skanuar në mënyrë korrekte.
  • Kontrollon çdo produkt që kalon mbi kasë.
  • Kujdeset për gjendjen e cash-it në kasë.
  • Orienton dhe ndihmon konsumatorët në gjetjen e produkteve specifikë.

Kualifikimet

  • Preferohet pervoja e punes si kasiere ne supermarket ose rrjete supermarketesh.
  • Aftësi për të operuar me të gjitha pajisjet për kryerjen e punës;
  • E gatshme te punoje me 2 turne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen kushte të mira pune dhe pagë konkuruese. Ju lutemi dërgoni CV në e-mail: [email protected]  
duke përcaktuar në subjekt pozicionin ose CV të printuar pranë zyrave tona. 0693444068


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".