Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Mirage Hotel

The beach, coolness and tranquility are all in One, it is called “MIRAGE” Hotel. This is the place where you can find a clean seaside by the Adriatic Sea, great coast sites, cool and healthy climate, and you are also in vicinity of historical monuments and sites. You will have unforgettable holidays at our hotel, high quality of services and the best competitive prices in the area. The cool breeze of pine forest, its tranquility...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 45938 Kamarier/e

Tjetër
Durres, Shqipëri 03-06-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Mirage me Vendodhje ne Golem eshte ne kerkim te : Kamarier/e

Permbledhja e pozicionit: 

Detyrat:

•Shërbimi i klienteles së barit. 
•Të kenë ekperience ne Bar/Restorante 
•Të njohë edhe proceset e bankakut.
•Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese
•Të kenë prezencë të mirë Kualifikimet
•Aftesi te mira komunikimi me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin.
•I afte te punoj ne skuader por edhe ne menyre individuale
•I afte te koordinoj dhe balancoj punen.
•Te njohe gjuhen angleze. Shënime

Shënime

Dergoni CV tuaj ne adresen:  [email protected]

Per me shume informacion  telefononi ne:  +355 694733283


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".