Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Delfin Resort

Kompleksi Residencial Turistik “Delfin” ResortKompleksi Residencial Turistik “Delfin” Resort është projekti më i ri që shoqëria “Junik” Sh.p.k. prezanton, në vazhdën e ndërtimeve civile, me karakter polifunksional banimi + tregtie, duke maksimizuar gjithmonë cilësinë e projektimit dhe ndërtimit, si dhe konceptimin e nocionit të hapësirave të banimit, administrimit dhe mirëmbajtjes së përbashkët, ka filluar të marrë jetë, në zonën s...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 53773 Kamarier/e

Kamarier
Lezhë, Shqipëri 01-06-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kamarier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"Delfin Resort" ne Shengjin,  kerkon te punesoje:

Kamarier/e

Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere:

  • Te kene eksperience te meparshme pune si kamarier/e.
  • Sjellje miqësore dhe profesionale me stafin dhe klientet.
  • Njohuri të mira mbi shërbimin e ushqimit dhe pijeve.
  • Njohuri te pakten e nje gjuhe te huaj.
  • Te jete fleksibel me oraret.

 

 

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kontakt:

[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".