Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74164

Kamarier/e

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistente Administrative

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

---


Përshkrimi

Emerald Mall and Residence kerkon te punesoje : Kamarier/e 


Detyrat

 • Te siguroni nje standard te larte sherbimi ne restorant;
 • Te njihni produktet  menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre;
 • Te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen;
 • Përcjell me profesionalizëm çdo klient;
 • Kupton nevojën e klientit duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e klientit;
 • Këshillon klientët dhe u përgjigjet kërkesave të tyre me përkushtim maksimal;
 • Është i hapur ndaj ndyshimeve në përputhje me politikat e biznesit

Kualifikimet

 • Me ose pa experience si kamarier;
 • Komunikim korrekt dhe miqesor me klientet;
 • I/e motivuar per pune; Fleksibel me detyrat e caktuara;
 • I/e sjellshme;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen [email protected] ose  kontaktojne ne numrin : +355 68 406 1088

Adresa: Rruga 5 Maji ,Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EMERALD Mall and Residence

EMERALD Mall and Residence