Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 61795 Kamarier

Kamarier
Tirane, Shqipëri 02-02-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kamarier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkojme te punesojme dy kamariere per nje ambjent te ri bar lokal. Lokali eshte nje format i ri qe aplikohet ne tregun shqiptar. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Kerkohen individe qe jane te afte te punojne ne grup, korrekte ne realizimin e detyrave te cakutara dhe komunikues ne bashkeveprimin me klientet dhe koleget.

Detyrat

- Sherbimi etik dhe ne cilesine e kerkuar ndaj klienteve.
- Angazhimi ne iventarizimin e furnizimeve.
- Respektimi i rregullave te vendosura per mirembajtjen e bar-it.   

Te interesuarit te dergojne nje CV ne adresen e e-mail: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


WINACTIVE

Konsulence, Import- Eksport, Master Franchising.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Administrative Nr.5, Rruga Ibrahim Rugova, Pallati Nr.8, Hyrja 1, Kati i 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 69 283 6120

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë