Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-06-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Agjencia e Rekrutimit Profesionisti është një Agjenci Rekrutimi dhe Konsulence e fokusuar në vlerësimin e Burimeve Njerëzore dhe lehtësimin e bizneseve për të zgjedhur stafin e duhur. Qëllimi ynë është të ndërtojmë marrëdhënie të besueshme dhe afatgjata me kandidatët dhe bizneset. Vizioni ynë është të sigurojmë që njerëzit në tregun tonë të frymëzohen, motivohen, trajnohen dhe zhvillohen për të përqafuar të ardhmen e punës. Misioni ynë është të ndihmojmë klientët tanë të gjejnë dhe punësojnë profesionistët më të kualifikuar në profesione të zgjedhura dhe shumë të aftë, si dhe t'i ndihmojmë ata profesionistë të gjejnë mundësitë më të mira të punës në fushat e tyre përkatëse dhe të çojnë më tej karrierën e tyre.

Pozicioni i punës: Juriste (Tendera)
Kushtet e kontratës: E pacaktuar
Vendndodhja: Tiranë, Shqipëri 

Po kërkojmë një Juriste në fushën e tenderave, të orientuar drejt rezultateve për t'iu bashkuar ekipit për një nga klientat tanë, lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave.

Detyrat

Përgjegjësitë dhe detyrat kryesore:

 • Përgatit dokumentacionin dhe kryen aplikimet në procedura të ndryshme tenderimi;
 • Përfaqëson kompaninë pranë çdo instuticioni, ndjekja e procedurave ligjore, korrespondencës zyrtare me çdo autoritet, për çështje të caktuara ligjore të veprimtarisë së kompanisë;
 • Evidentimi i ndryshimeve në ligjet e biznesit dhe informimi i departamenteve dhe punonjësve të tjerë të interesuar, në lidhje me keto ndryshime;
 • Arkivon dhe protokollon të gjithë dokumentacionin ligjor;
 • Harton çdo akt tjetër të nevojshem që i kërkohet nga shoqëria;
 • Të kryej edhe detyra të tjera juridiko-administrative.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe eksperienca e kërkuar:

 • Te ketë përfunduar universitetin, në degën Juridik;
 • Gjuhet e huaja Anglisht dhe Italisht;
 • Eksperienca në të njëjtën fushë të paktën 3 vite në kompani të ngjashme;
 • Aftësitë e kërkuara: Të ketë aftësi shumë të mira në formulimin e qartë të mendimit juridik dhe shkrimit të tij sipas formateve të kërkuara;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe pune në grup;
 • Të njohë shume mire legjislacionin e Prokurimeve Publike, dhe te kete eksperience pune ne kete fushe;
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve kompjuterike/Paketa Microsoft Office etj;
 • Aftësi analitike dhe aftësi për zgjidhjen e problemeve;
 • Aftësi organizuese, duke përfshire aftësitë për të planifikuar punën dhe vendosur prioritete.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Patentë për drejtim automjeti, kategoria B Në rast se posedoni cilësitë e listuara më sipër, ju lutem të dërgoni CV-në tuaj duke specifikuar pozicionin në fjalë në adresën tonë elektronike: [email protected] ose mund të kontaktoni në numrin e kontaktit: +355 68 208 1357
Afati I aplikimit: 30 Maj 2022
"Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Profesionisti Recruitment Agency

Profesionisti Recruitment Agency is a Recruitment and Consulting Agency focused on evaluating Human Resources and facilitating businesses to select the right staff. Our purpose is to build trusted, long-term relationships with candidates and businesses. Our vision is to ensure that people in our market are inspired, motivated, trained and developed to embrace the future of work. Our mission is to help...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 042 24 19 45
 • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë