Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
START CO

Start-Co. është një kompani në tregun shqiptar duke trashëguar një përvojë të hershme në manaxhimin e kërkesave tuaja. Aktivitetet kryesore të kësaj kompanie përfshijnë pa u kufizuar në to, tregtimin e makinerive dhe pajisjeve elektrike si dhe atyre të industrisë së rëndë, pjesë këmbimi për automjete, vajra lubrifikantë, pajisje dhe makineri të ndryshme elektro mekanike, pajisje dhe materiale elektrike, elektro pompa si dhe shërbim...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-01-2021 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-01-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Juriste (Specialiste prokurimesh).

Detyrat

 • Të japë mendime juridike, profesionale dhe rekomandime të tjera në përmbushjen e ligjshmërisë të kompanisë.
 • Qëllimi i pozicionit është ndjekja e procedurave te prokurimit te publikuara nga APP dhe procedurat e prokurimeve publike,pergatitjes te dosjeve perkatese, ndjekjen e tenderit.
 • Mbarevajtja e te gjitha procedurave te prokurimit publik.
 • Menaxhimin dhe  pergatitjen e dokumentacionit ligjor te dosjeve dhe kontratave te tipeve te ndryshme dhe ndjekien ne zbatimin e tyre.
 • Pergatitjen e dokumentacionit per tender në përputhje me legjislacionin në fuqi.
 • Përcjelljen e të gjitha ligjeve, udhëzimeve administrative të cilat kanë të bëjnë me natyrën e punës së kompanisë.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet e larta ne degen Drejtesi.
 • Eksperience pune 0-2 vite.
 • Aftesi per te punuar dhe komunikuar ne grup.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të kuadrit ligjor në fuqi e veçanërisht  në prokurimet publike.
 • Njohese e mire e gjuhes angleze ne te folur dhe te shkruar.
 • Aftesi te mira ne perdorimin e progameve kompjuterike si MS Word, Excel, Power Point.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Jeni te lutur te aplikoni duke derguar CV tuaj si dhe duke specifikuar qe ne titull pozicionin e punes per te cilin aplikoni ne emailin: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".