Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
VALTELINA sh.p.k

Loricaffè u krijua ne vitin 1995, me objektiv te qarte; pasurimin e tregut shqiptar me aromen e vertete te kafese ekspres italiane. Hapat e pare nisen me nje pjekese te thjeshte, por pak kohe pas krijimit te saj, u vertetuan vlerat e verteta, cka beri qe dhe objektivi per te kapur majat ne tregun shqiptar por edhe me gjere, te kthehej ne realitet. Sot, Loricaffè eshte prodhuesi me i madh, me produktet e shumellojshme te kafese me c...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada TR - DR, Km 4 Mëzez, Tirana, Albania, njgjitur me BMW
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Eksperte BNJ
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Valtelina Shpk (Loricaffe) kerkon te punesoje : Juriste & Pergjegjese per menaxhimin e burimeve njerezore

Detyrat

Detyrat;

 • Menaxhimin për përgatitjen e dokumentacionit ligjor të dosjeve dhe hartimin e Kontratave;
 • Të planifikojë dhe të implementojë proceset e rekrutimit/largimit për punonjësit e kompanisë;
 • Të ndjekë dhe të zhvillojë procesin e vlerësimit të performancës së punonjësve;
 • Evidentimi i ndryshimeve në ligjet e biznesit dhe informimi i departamenteve dhe punonjësve të tjerë të interesuar në lidhje me këto ndryshime;
 • Harton kontrata dhe marreveshje të ndryshme që lidh kompania me klientët, furnitorët dhe punonjësit e saj;
 • Harton çdo akt tjeter të nevojshem që i kërkohet nga shoqëria;
 • Arkivon dhe protokollon të gjithë dokumentacionin ligjor.

Kualifikimet

Kërkesat për pozicionin:

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë, në Drejtesi
 • Preferohet te kete Licence Avokatie.
 • Të ketë eksperincë pune në këtë pozicion minimumi 2-3 vite;
 • Të njohë shumë mirë legjislacionin Shqiptar e veçanerisht të Drejtës Civile të Procedures Civile, Tregtare, Administrative, Kodit te Punes, etj.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve kompjuterike/Paketa Microsoft Office;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese;
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarat/it te dergojne cv ne adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".