Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SHANSI INVEST SHPK

“Shansi Invest” Sh.p.k. Is a company founded in 1994. The company has begun the activity offering works on water supply and sewerage facilities, civil engineering, constructions, energy sector and many other services. Everything was designed to establish a company which will set new standards in the construction sector, to carry out works and buildings safer, more comfortable and professional services.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Farke e Madhe
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-04-2020 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Detaje të pozicionit Kategoria e Punës / Profesioni Jurist Prokurimet Publike

Tipi i punës Kohe e plote

Eksperiencë Mesatare (5 - 10 vite)

Përshkrimi Shansi Invest shpk eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit. Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, Shansi Invest shpk eshte i interesuar te punësojë një Jurist per Prokurimet Publike që të plotësojë kriteret e mëposhtme:

Detyrat

Detyrat

- Mbarëvajtja e të gjithë proçedurave juridike.
- Menaxhimin dhe ndjekjen e proçedurave të prokurimit deri në dorëzimin e objektit nga shoqëria.
- Ndjek proceset gjyqesore dhe perfaqeson kompanine ne Gjykate.
- Menaxhimin për përgatitjen e dokumentacionit ligjor të dosjeve dhe hartimin e Kontratave te tipeve te ndryshme dhe ndjek zbatimin e tyre.
- Përgatitjen e dokumentacionit për tender / koncesion.
- Kryerja e korrespodencës me institucionet ose persona juridike.
- Njeh, harton dhe sigurohet per zbatimin e politikave, rregulloreve dhe procedurave te kompanise.
- Sigurohet për zbatimin e rregullave te Sigurimit Teknik në kompani sipas legjislacioni në Fuqi.
- Harton dhe sigurohet për zbatimin e strukturës së dokumentacionit të kompanise.
- Perfaqeson kompanine ne marredhenie me palet e treta per ceshtjet juridike.
- Shërben si urë lidhëse me punonjesit dhe raporton tek Administratori i Kompanisë.

Kualifikimet

Kualifikimet

- Te kenë përfunduar arsimin e lartë, dega Juridik
- Të kenë mbi 5 vjet eksperiencë pune ne sektorin Juridik
- Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.
- Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office.
- Aftësi shumë të mira komunikimi.
- Aftësi për të punuar në grup.

Duhet t'i përmbahet këtyre rregullave:
- Të kenë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
- Të jenë të komunikueshëm me kolegët dhe të gatshëm në çdo kohë të japin ndihmën e tyre për nevojat e kompanisë.
- Të karakterizohen nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia.
- Të kenë aftësi organizative, kreative dhe të ndihmojnë në dhënien e ideve të reja.
- Të ecin me të njëjtin hap me qëllimet dhe synimet e kompanisë.
- Të ruajnë konfidencialitetin.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shënime Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre me foto, duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne ne adresen e Email-it.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë