Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Tirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fusha sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndertimit në Shqipëri. Themeluar ne vitin 1994, me nje game te gjere sherbimesh si: Ndertim, Insfrastrukture, Pastrim, Real Estate, Prodhim, etj, kërkon të zgjerojë stafin e saj në në Departamentin Juridik në pozicionin: Jurist/e

Jurist/e do të duhet të marrë përsipër, te kordinoj dhe te zgjidh të gjitha aspektet ligjore te shoqerise.

Detyrat

 • Hartimi, rishikimi dhe negocimi i kontratave te ndryshme porosie/sipermarrje/ nen-sipermarrje/shitje/qera, si dhe menaxhimin dhe administrimin e dokumentacionit ligjor.
 • Ndjekja e procedurave ligjore, korrespondencës zyrtare me cdo autoritet, për çështje të caktuara ligjore të shoqërisë.
 • Menaxhimin dhe ndjekjen e proçedurave të prokurimit deri ne dorezimin e objektit nga shoqëria.
 • Pergatitja e dokumentacionit te plote per tender/koncesion sipas legjislacionit te APP, si dhe pergatitja e dokumentave te tenderit per procedura te prokuruara nga autoritete si KFW,UNDP, ADF, etj te financuar nga Banka Boterore.
 • Ndjekja e kontratave te punojesve te shoqerise dhe marredheniet me inspektoriatin e punes.
 • Arkivon dhe protokollon te gjithe dokumentacionin ligjore te shoqerise.

Kualifikimet

 • Diplomë në Fakultetin Juridik, Diplome Master.
 • Përvojë pune mbi 5 vjet.
 • Të zotrojë mirë programet të Paketës Office.
 • Te kete njohuri shum te mira ne Anglisht.
 • Te kete njohuri shum te mira ne legjislacionin e prokurimit publik APP.
 • Preferohet te kete njohuri ne legjislacionin ne fushen e ndertimit.
 • Të ketë aftesi shumë të mira komunikuese, organizuese dhe planifikuese.
 • Të jete i besueshëm, etikë dhe diskretë;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre në adresën e emailit: [email protected]
Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".
*Vetem aplikantet e pergjedhur do te kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".






Fusha

Engineering, Construction, Infrastructure, Energy, Greening, Real Estate, Cleaning Services, Quarry Management and Caprari Pumps

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Murat Toptani
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë