Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 47070 Juriste

Jurist
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e mirënjohur Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërinë, Kërkon të punësojë një Juriste.

Detyrat

• Ndjekja e zbatueshmërisë së legjislacionit fiskal dhe doganor si dhe zgjidhja e problemeve konkrete në keto fusha.
• Hartimi dhe negocimi i kontratave të ndryshme (shitjeje, qeraje etj…)
• Ndjekja e zbatueshmërisë së ligjit: "Për Prokurimet Publike"
• Evidentimi i ndryshimeve në ligjet e biznesit dhe informimi i departamenteve dhe punonjësve të tjerë të interesuar, në lidhje me keto ndryshime.
• Përgatitje të prokurave dhe autorizimeve të ndryshme
• Ndjekjen e çështjeve gjyqësore.
• Menaxhimin për përgatitjen e dokumentacionit ligjor të dosjeve dhe hartimin e Kontratave.
• Kryerja e korrespodences me institucionet ose persona juridike.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar Fakultetin Juridik, Diplomë Master.
• Kanë përparësi kandidatet të cilët kanë kryer studimet jashtë shtetit.
• Të ketë eksperiencë të mëparshme  5 vite.
• Njohuri shumë e mirë e ligjit mbi Shoqërite Tregtare.
• Njohuri mbi ligjin e Prokurimeve Publike.
• Njohuri të Kodit Civil dhe Procedurës Civile.
• Aftësi shumë të mira komunikimi dhe bashkëpunimi.
• Të zotërojë gjuhën Angleze dhe Italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë personat e interesuar mund të aplikojnë duke dërguar CV-në e detajuar në adresën: [email protected]   

Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".