Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 53788 Jurist

Jurist
Tirane, Shqipëri 01-06-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kontrate me kohë te caktuar
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Log in Albania Shpk eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qiradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin "Jurist".


Qellimi i Pozicionit:
Te ndjeke dhe te garantoje mbarevajtjen e te gjitha procedurave juridike te shoqerise.

Detyrat

 • Perfaqeson kompanine ne procese te ndryshme gjyqesore me palet e treta.
 • Menaxhon, ndjek dhe mban pergjegjesi per pergatitjen e dokumentacionit ligjor per pjesemarrje ne prokurime private dhe publike.
 • Mban te azhornuar zyrat me ndryshimet e legjislacionit.
 • Harton akte, kerkesa, kontrata, marreveshjeve me objekte te ndryshme me palet e treta duke garantuar perputhshmeri me legjislacionin perkates.
 • Asiston Departamentin e Burimeve Njerezore ne ceshtje te ndryshme.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.   

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:
Edukimi: Diplome Universitare e nivelit te dyte, Fakulteti i Drejtesise. Preferohet licenca e avokatit.
Eksperienca: Preferohen eksperiencat e punes ne pozicione te ngjashme si Jurist dhe njohuri praktike ne procedurat e Burimeve Njerezore.

Aftesite:

 • Njohuri shume te mira te legjislacionit ne fuqi, vecanerisht te Ligjit per Shoqerite Tregtare, Kodit Civil dhe Kodit te Punes.
 • Te ruaje dhe mbroje konfidencialitetin e informacioneve te kompanise.
 • Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interes te kompanise.
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.
 • Te kete njohuri shume te mira te programeve kompjuterike / Paketa Microsot Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen [email protected] duke vendosur si subjekt "Aplikim per Jurist".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".