Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78275

Junior Sales Advisor Durres

Durres, Shqipëri 22-06-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

1


Përshkrimi

Mektrin Motors Sh.p.k, prej 16 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri. Përfaqësuesi zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, VolvoTrucks, Renault Trucks dhe Volvo Penta eshte ne kerkim te "Junior Sales Advisor".


Detyrat

  • Prezantimi dhe Promovimi i Automjeteve tek klientët dhe vizitorët e salloneve të Mbajtja e mardhënieve të vazhdueshme me klientët ekzistues dhe kontakt për klientë të rinj ;
  • Organizimi dhe prezantimi tek klientët i materialeve informuese mbi automjetet dhe mbi mënyrat e financimit ;
  • Ndjekja e te gjithë procesit të shitjes, nga prezantimi deri ne dorëzimin e mjetit, si dhe dokumentacionit përkatës ;
  • Kontrolli dhe mirëmbajtja e mjeteve të reja për shitje ;
  • Detyra të tjera në lidhje me aktivitetin e shitjes.

Kualifikimet

  • Diplome Universitare;
  • Njohuri shume te mira te gjuhes Angleze dhe MS Office;
  • Eksperience ne shitje ose marketing;
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe prezantuese ;
  • Të jetë i pajisur me Leje Drejtimi për automjet .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

*Transporti nga Durresi eshte i siguruar nga kompania.

Per te aplikuar per kete pozicion pune duhet te dergoni CV-ne tuaj me subjekt "Junior Sales Advisor" 

Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6, Durres

Per me shume info mbi Mektrin Motors vizitoni faqen tone www.mektrin.al ose na ndiqni ne rrjetet tona sociale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Mektrin Motors

Mektrin Motors shpk eshte perfaqesuesi zyrtar ne Shqiperi per disa nga brandet me prestigjioze si Jaguar, Land Rover, Volvo Car, Volvo Trucks dhe Renault Trucks. Me nje eksperience shumevjecare ne treg, Mektrin Motors eshte lider per segmentin e automjeteve premium duke ofruar nje pakete te plote sherbimesh per klientet e saj, duke i mundesuar jo vetem makinen e tyre te endrrave,por edhe nje game te gjere sherbimesh pas shitjes. Oficinat e autorizuara, tekniket e specializuar, pjeset origjinale, garancia dhe shume sherbime te tjera e bejne Mektrin partnerin tuaj te sigurte. Mektrin eshte vendi ideal per te punuar pasi ofron nje ambjent miqesor dhe motivues, pakete shperblimi nga me konkurueset ne treg si dhe mundesi rritje profesionale.


INFORMACIONE KONTAKTI