Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78299

Junior Network Security

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Sigurisë së Informacionit

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

26-05-2023

---


Përshkrimi

Infosoft Systems kërkon të rektrutojë:Junior Network Security


Detyrat

Education:

 • Bachelor degree in Computer Sciences, Tecnology of Information, Cybersecurity, or related fields. To be considered that the respective work experience may substitute a diploma.
 • Certifications are an advantage, such as:
  • CompTIA Network+
  • CompTIA Security+
  • Cisco Certified Network Associate (CCNA)

 Work experience:

 • The junior levels do not require vast experience, thus 1-2 years as IT, or an internship in network security can be useful and can make a candidate very competitive.
 • Knowledge of network infrastructure, including routers, switches, firewalls, and the main principles of network security.
 • Any experience with network protocols and security technology, such as VPN and SIEM solutions would be an advantage, but not necessarily a requirement.

Kualifikimet

 • Basic knowledge of network technology and security principles.
 • Any proficiency in using the tools of security management and analysis.
 • Knowledge of lately threats in security and prevention measures.
 • Good abilities in problem-solving and interpreting and simplifying technical data.
 • Solid communication skills to effectively work within a team.
 • Knowledge of at least on programming languafe or scripting, such as Python, can be useful.
 • Knowledge of regulatory directives such as GDPR, HIPAA, or PCI DSS can be an advantage.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Qualified candidates should submit the letter of interest, the updated CV and the copies of supporting documents including letters of reference, to the following e_mail address: humanresources@infosoftgroup.com.al

The personal information that you will submit through your application, will be protected and used only for recruiting purposes, according to the legislation for the protection of personal information, specifically according to the Constitution of the Republic of Albania and the Law (No. 9887, dated 10.03.2008) “For the Protection of Personal Information”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themeluar në 1991, historia e Grupit, sikundër dhe e ardhmja e tij, është karakterizuar nga udhëheqje konstante drejt kualitetit dhe pasionit për të identifikuar zgjidhje të reja për probleme komplekse. Grupi është i përbërë nga pesëmbëdhjetë kompani simotra që me produktet dhe zgjidhjet e tyre unike janë furnizues të sukseshëm në Shqipëri dhe rajon.


INFORMACIONE KONTAKTI