Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ARJON SHPK

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke) Tiranë/Albania.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-10-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Arjon kërkon Junior Arkitekt - Arjon është kompania e duhur për ty!  Ejani të punoni si Arkitekt në një nga kompanit më prestigjioze në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë dhe ambjent për të mësuar.  
Ne tregetojme artikuj te ndryshem ndertimi dhe import-eksporti. Cdo gje duke filluar nga pllaka, parket, hidrosanitare dhe mobilje per arredimin e tualeteve tuaja. 
Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Pozicioni:
Ne po kërkojmë Arkitekt me aftësi të shkëlqyera në anën teknike, negocimi dhe komunikimi dhe me përvojë në analizimin e të dhënave teknike të materialeve. 

Përfitimet:
• Paketa e përfitimeve shumë konkurruese.
• Rritje dhe mundësi avancimi.
• Mundesi trajnimi ne fabrikat me ne ze te Spanjes dhe Italise

Adresa:
Bulevardi Bajram Curri te Arena Center, sheshi Italia, Tirane Kush duhet të aplikojë?
Nëse ke përfunduar Fakultetin e Arkitekturës, je më i miri/e mira. Ke eksperiencë pune minimumi 2 vite. Aftesi shume te mira komunikuese dhe aftesi per te ndertuar marredhenie profesionale. Je njohes i gjuhes Angleze.
Je energjik dhe i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh talentin tënd 100%  atëherë;
Arjon është kompania e duhur per ty!

Apliko në [email protected] dhe na trego që je më i miri!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".