Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73621

Junior Architect

Tirane, Shqipëri 03-02-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

03-02-2023

---

---


Përshkrimi

Junior Architect

Tirana, Albania

MVM Architecture, Construction and Development kerkon te punesoje Arkitekt me 0-2 vite eksperience ne projektim. 

Kandidati qe kerkojme per pozicionin Junior Architect duhet te disponoje aftesi te mira krijuese dhe komunikimi, i afte te punoje ne grup.

Aftesi/Kualifikime te preferuara:

  • Diplome ne Arkitekture me 0-2 vite eksperience pune. 
  • Preferohen kandidatet me diplome por jane te mirepritur te aplikojne edhe studente ne vitin e fundit te studimeve per arkitekture.
  • Aftesi grafike dhe komunikimi. 

 

I afte te punoje me softwaret e meposhtem:

  • Revit
  • Autocad
  • Photoshop + perparesi kandidateve me njohuri ne InDesign dhe Illustrator
  • Software Renderizimi si 3DS Max, Lumion, Sketchup etj, ku perparesi do ti jepet kandidateve me njohuri ne 3ds Max dhe Corona Render ose Vray

 

Te gjithe kandidatet duhet te dergojne nje leter prezantimi dhe nje portfolio elektronikisht ne pdf (max 20 mb) ne adresen e emailit: [email protected], me subject ‘’ Pozicioni – Emer Mbiemer’’.

Paga do te jete ne perputhje me eksperiencen tuaj, edukimin dhe njohurite e provuara.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
MVM Architecture

MVM Architecture