Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-09-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
240000 ALL
Data e përfundimit
01-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkohen Programues te cilet kane aftesi programimi ne Java. 
Personat duhet te jene te gatshem te punojne ne nje Kompani Inovative ne Tirane dhe te kene aftesi shum te mira ne Anglisht. 

Logistiqo eshte nje Software Online per Logistik dhe Spedition.
Informacione te tjera per Kompanin mund ti gjeni ne faqen tone te Internetit.

Kualifikimet

  • Programues Java Junior dhe Full Stack (m/f).
  • Eksperiencë me Java, Java EE, Microsoft SQL, Linux, Android, AWS.
  • Mendjehapur dhe i motivuar.
  • Anglisht (i detyrueshëm) ose gjermanisht (opsionale).
  • Të ketë mbaruar diplomë IT ose në mënyrë alternative përvojë në një profesion IT.
  • Nëse është e mundur, përvojë fillestare me softuerin e biznesit dhe sistemet ERP.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Job Start date:Today

Please send your CV to: [email protected]

Video

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Logistiqo Development Sh.p.k.

Logistiqo është softuer i bazuar në ueb për transportuesit e mallrave dhe kompanitë e logjistikës. Teknologjia inovative u mundëson kompanive logjistike të automatizojnë proceset e tyre dhe në këtë mënyrë të arrijnë përfitim më të lartë. Softueri përfshin funksione të shumta dhe optimizime procesesh për kompanit&eum...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Donika Kastrioti, Pallati Teknoprojekt
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë