Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EDIPACK sh.p.k

Edipack është prodhuesi më i madh dhe i suksesshëm i paketimit në Shqipëri me një kapacitet shumë të madhë prodhues të letres dhe kartonit .Prej vitit 2003 vazhdojmë prodhimin e kutive të kartonit dhe të ambalazhimit, gjithashtu jemi shpërndarës të letrës së ambalazhimit si produkt i ndërmjetëm për prodhuesit vendas të paketimit.Ripërdorimi i letrës Riciklimi i letrës është një praktikë që po përhapet gjithmonë e më shumë dhe q...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Aleksander Goga", Porto Romano
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 15-06-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektronik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Black Scorpions Security eshte kompania me re ne tregun shqipetar ne fushen e ruajtjes fizike. Ne kerkojme staf profesional dhe me eksperience per te ofruar sherbime cilesore edhe korrektesi maksimale.

Jeni te lutur te dergoni CV tuaj ne adresen [email protected]

Detyrat

 • Njohja e pajisjeve dhe sistemeve ne fushen e sigurise fizike.
 • Instalimi dhe mirembajtja e platformave dhe aplikacioneve te ruajtjes se objekteve.
 • Instalimi I kamerave mirembajtja e rrjetit te brendeshem.
 • Trajnimi I stafit mbi perdorimin dhe mirembajtjen e rrjetit dhe pajisjeve elektronike.
 • Ndertimi dhe mirembajtja e salles operative.
 • Mirembajtja e website te kompanise.

Kualifikimet

 • Edukimi: Inxhinieri Elektronike
 • Pervoje pune: 2 Vite ne fushe te ngjashme
 • Patente: Klasi B
 • Gjuhet te huaja: Anglisht

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".