Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81565

IT Assistant

Tirane, Shqipëri 04-10-2023 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Informaticien

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-10-2023

---

---


Përshkrimi

IT Assistant-1 pozicion

Vendi i punes : Rossmann-Lala shpk -Tek zyrat Qendore Tirane


Kualifikimet

Aftësi teknike

Infrastruktura e rrjetit:

 • Kandidati duhet të ketë përvojë pune me infrastrukturën e rrjetit, të përfshijë ruterat, switches, firewalls dhe pajisjet e tjera të rrjetit.

Administrimi, Mirëmbajtja dhe Siguria e Rrjetit:

 • Kandidati duhet të ketë përvojë në administrimin e rrjetit, duke përfshirë konfigurimin dhe menaxhimin e pajisjeve të rrjetit, monitorimin e performancës së rrjetit dhe zgjidhjen e problemeve të rrjetit.
 • Preferohet të ketë përvojë në sigurinë e rrjetit, duke përfshirë zbatimin e protokolleve të sigurisë, dhe ruajtjen e masave të sigurisë së rrjetit.
 • Të ketë njohuri te protokolleve të rrjetit(TCP/IP, HTTP, FTP dhe SMTP).
 • Kandidati duhet të njohë shumë mirë Sistemin Operativ Windows, paketën Microsoft Office, instalimin dhe mirëmbajtjen e printerave/skanerave.

Edukimi

Të ketë përfunduar studimet në Shkencat Kompjuterike/Informatikë/Elektronikë ose degë studimi ekuivalente.

Eksperienca

 • Të ketë të paktën 2 vite eksperiencë në fushën e IT

Aftesitë komunikuese

 •  Aftësi të mira komunikuese.
 • Bashkëpunues në punët në grup.
 • Gjithmonë i prirur për të krijuar një ambient pune më të mirë nëpërmjet një qëndrimi pozitiv ndaj gjërave.
 • Gjuhët e huaja

Kandidati duhet të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze , gjuha Gjermane (opsionale)

Aftësi të tjera

 • Të ketë aftësi shumë të mira në analizimin dhe zgjidhjen e problemeve teknike në kohë reale
 • Përshtatshmëri me teknologjitë e vjetra dhe ato të reja.
 • Menaxhim të mirë dhe me efektivitet të kohës
 • Aftësi të mira organizative për proceset e punës
 • Aftësi analitike për zgjidhjen e problemeve
 • I gatshmëm për të lëvizur me makinë në cfarëdo lloj orari sipas nevojave të punës qofshin këto emergjente apo jo.
 • Te jetë person që dëshiron të mësojë nga praktikat më të mira të kompanisë Rossmann dhe në rast nevoje sipas punës të mund të udhëtoje në Shqipëri apo EU për trajnime përkatëse.

Shënime


Orari i punës është orar i plotë 40 ore ne Jave

 • Paga e kënaqshme ,
 • Kushte sipas Kodit te Punes Shqiperi,
 • Benefite ekstra per punonjesit mbas Vitit te pare te punes

Vetëm kandidatët e përshtatshem do të telefonohen për një intervistë/testim përkatës.

Ne po ju presim,Apliko Tani !

Afati i aplikimeve 2 jave

Inkurajohen të gjithë kandidatët e interesuar të cilët plotësojnë kushtet e permendura më lartë per të aplikuar.

Të interesuarit duhet te sjellin CV në Anglisht së bashku me foto duke shënuar në subjekt pozicionin për të cilin aplikoni.- IT Assistant-RossmannLala në e-mail adresën [email protected] 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Rossmann&Lala

Ofron per konsumatoret larmishmeri produktesh nga markat me te njohura Gjermane dhe me gjere, me kualitet 100% Gjerman, per kujdesin personal, kozmetike te shumeanshme, ushqime bio per femije dhe te rritur, ndihmues shtepiak etj. 

​Rossmann prej me shume se 2 vitesh eshte pozicionuar edhe ne Kosove, ku numeron 9 dyqane per momentin. 


INFORMACIONE KONTAKTI