Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78325

IT

Tirane, Shqipëri 23-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Informaticien

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-06-2023

---

---


Përshkrimi

IT


Detyrat

Detyrat kryesore që do të kryhen:

 • Mirëmbajtje e SW (AS400 IBM& Windows Server, VPN);
 • Mirëmbajtje HW (Server, Router, Pc, Printer, Skaner, Switch);
 • Mirëmbajtje Backoffice / Crm;
 • Mirëmbajtje e faqes Web; 

Kualifikimet

Kriteret bazë që duhet të plotësojnë kandidatët për këte pozicion janë:

 • Të jenë diplomuar në Fakultetin e Shkencave te Natyrës - Dega Informatikë;
 • Të kenë njohuri të mira të gjuhës Italiane; 
 • Të jenë dinamikë dhe të kenë aftesi për të punuar në grup;
 • Të kenë aftesi shumë të mira për të menaxhuar dhe organizuar punën;
 • Eksperiencë në pozicione të ngjashme 1 - 3 vite;
 • Të kenë aftesi shumë të mira në kapercimin e problematikave (problem solving);
 • Te kenë njohuri bazë në:
 • Sistemet operative (Windows / Linux);
 • Network (Router / Switch Cisco) ;
 • Active Directory / File & Printer Scharing;
 • Virtualizime (Vmware / Esxi);
 • Sql Server 2008/2016/2019;
 • Gjuha Sql;
 • Gjuhë programimi (p.sh Java / Scripting….);

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrojmë:

 • Një pozicion të rëndesishëm në një kompani ndërkombëtare, me një histori të gjatë suksesi;
 • Një ambient pune stimulues, me mundësi konkrete për rritje profesionale; 
 • Paketë ekonomike interesante në bazë të eksperiencës dhe kompetencave; 
 • Trajnim profesional në zyrat qëndrore të kompanisë në Itali; 

 CV-ja duhet të plotësohet në gjuhën italiane dhe të dërgohet në : [email protected]

Kërkohen gjithashtu të bashkangjiten në e-mail: 

- kopje e diplomës universitare dhe listës së notave

- kopje të letrave të referencës akademike apo profesionale


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkëpunëtore dhe klientëve tanë me shërbime rekrutimi dhe gjetje profesionistësh të nivelit menaxherial në tregun shqiptar. Të gjitha pozicionet që publikohen nga kjo llogari janë për palë të treta për të cilët ne kryejmë tërësisht procesin e rekrutimit që nga identifikimi, filtrimi, intervistimi, testimi, referencat e deri në përfundim të proçesit. 


INFORMACIONE KONTAKTI