Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDhërmi, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "Gjikuria shpk" është një kompani prestigjoze në tregun Shqiptar e cila operon në fushën e ndërtimit dhe kryesisht në ate të infrastruktures. Aktualisht kompania po zbaton disa projekte të rëndesishme në rang vendi.

Qëllimi ynë është të punuarit në grup duke ndërthurur përvojen, dijen, aftesinë dhe përkushtimin në mënyre që cdo projekt të perfundojë me sukses në kohën e duhur dhe cilesinë e kërkuar.

Detyrat

 • Planifikon dhe mundëson zbatimin e punimeve në objekt sipas projektit të miratuar;
 • Shqyrton projektet e zbatimit, preventivin dhe specifikimet teknike te objektit qe do të ndërtohet dhe bën verejtjet përkatese kur konstaton mangesi dhe parregullesi;
 • Koordinon punën për përgatitjen e dokumentacioneve tekniko-ligjore për objektet;
 • Mban përgjegjësi për zbatimin e punimeve në përputhje me projektet e zbatimit, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet e vendosura;
 • Kontrollon dhe miraton situacionet përmbledhëse mujore;
 • Kontrollon dhe harton analizat teknike të çmimeve për zërat e punimeve të ndërtimit;
 • Kontrollon grafikun e punimeve për ecurinë normale të tyre;
 • Jep zgjidhje nga ana teknike për problemet gjatë punimeve;
 • Kontrollon analizat laboratorike në sasi dhe çmim të ardhur nga laboratory;
 • Dorëzon dokumentacionin teknik të kërkuar nga mbikëqyrësi i punimeve;
 • Formulon proçes-verbalet për punimet shtesë;
 • Përgjegjës për sigurimin teknik në kantier;

Kualifikimet

 • Të ketë eksperiencë në projekte Hotelerie;
 • Te ketë eksperiencë pune si Inxhinier Zbatues minimalisht 3 vjet në një firmë ndërtimi;
 • Të ketë aftësi organizative;
 • Të jetë i aftë të punojë në mënyrë të pavarur dhe në grup;
 • Njohës i programeve si Autocad, Revit;
 • Njohës i programeve bazë kompjuterike si paketa Microsoft Office;
 • Njohës shumë i mirë i gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në e detajuar në Shqip me foto bashkëngjitur në  [email protected]
Vetëm Kandidatet e përzgjedhur do të njoftohen për interviste .


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Coast To Coast Shpk

Gjikuria Construction is one of the largest building societies in the country. Established in January 1995, based in Tirana, Gjikuria Construction has the object of designing and building residential, social, cultural, commercial, design, construction and management of tourist villages. The key to our success is "Customer Focus". In this context, our company's internal management is a strong support system based on our dedicatio...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04257456
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë