Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. Për më tepër Aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. Aluflor kerkon te punesoje nje Inxhinier/e Ekonomie

Detyrat

Duhet t'i përmbahet këtyre rregullave:

 • Të kenë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
 • Të jenë të komunikueshëm me kolegët dhe të gatshëm në çdo kohë të japin ndihmën e tyre për nevojat e kompanisë.
 • Të karakterizohen nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia.
 • Të kenë aftësi organizative, kreative dhe të ndihmojnë në dhënien e ideve të reja.
 • Të ecin me të njëjtin hap me qëllimet dhe synimet e kompanisë.
 • Të ruajnë konfidencialitetin.
 • Nuk pranohen aplikantë të cilët janë duke ndjekur studime.

Kualifikimet

Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kërkuara:

 • Te kenë përfunduar arsimin e lartë, dega Inxhinieri Ekonomike.
 • Të kenë eksperiencë pune në hartimin e preventivave.
 • Te dije te lexoje dhe te zbertheje projektet.
 • Te beje vleresimet e kostos dhe te bashkepunoje me furnitoret.
 • Te kete njohuri shume te mira te AutoCad.
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi.
 • Aftësi për të punuar në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

E-mail: [email protected]
Nr. Cel: 067 40 41 209
Adresa: Rr. "Gramoz Pashko ", perballe me Teatrin Calvin kati i 3 , Tirane


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. "Xhanfize Keko", Qendra e Biznesit Aldosch Kati 2, Ish-Profarma
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0674041209
 • Mobile: 0674041209

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë