365 Punë aktive

91220 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
SALILLARI Ltd

SALILLARI Ltd, was established as a construction company in 1994 Berat. Since then the company has extended its operation throughout the country from Shkodra to Saranda. The company was grown very fast during last years in reply to the demand of Albanian construction industry and now is one of the biggest companies in our country. The fast developing of the activities maid necessary the transfer of headquarter to Tirana in 2000....

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Old Street Vore - Marikaj, Km 1
  • Vorë, Shqipëri
  • Tel: 4 7 644 047
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 05-10-2018 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Student
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

PERSHKRIMI I POZICIONIT

MENAXHER HSE (Health, Safety and Environment)

Detyrat

•Pergjegjes per sigurine teknike te objektit si dhe zbatimin e te gjithave standardave qe kerkohen si nga autoritetet shteterore ashtu edhe ato private.

•Pergatit planin e sigurise se objektit. Percakton objektivat dhe indikatoret e projektit per HSE.

•Krijon listen standard te aseteve qe i nevojiten kantiereve per realizimin e detyrave HSE dhe i vendos ato ne Preventivin e projektit.

•Standartizon proceset dhe procedurat e kontrolleve sipas kerkesave te OSHAS 18001 dhe ligjit per sigurimin teknik, i implementon dhe i kontrollon ato.

•Organizon mbledhjet e sigurise mbi problematikat e kantierit.

•Shqyrton raportet qe i vijne nga kantieri.

•Inspekton proceset dhe procedurat e punes per te bere te mundur nje praktike pune te mire per Health and Safety.

Kualifikimet

•Te jete banues ne zonen e Beratit

•Duhet te kete mbaruar Arsim te Larte.

•Duhet te kete mbi 5 vjet eksperience ne profile te ngjashme

•Duhet te kete aftesi shume te mire ne programet Microsoft Office.

•Te kete njohuri shumë te mira te gjuhes Angleze.

•Te kete aftesi te shkelqyera komunikuese.

•Te kete Leje Drejtimi te klasit B.

Shënime

Te interesuarit mund te dergojne C.V. e tyre ne adresen e-mail: [email protected] ose te kontaktojne tek numrin e telefonit: +355682055689Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë