448 Punë aktive

92398 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
URT

URT eshte nje shoqeri dinamike qe vepron dhe ka interesa te ndryshme ne fushen e Integrimit te Sisteme Audio/Video/Broadcasting/Hardware/Software etj dhe gjithnje ne kerkim te sfidave te reja ne fusha inovative.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta, 146, Qendra Alpas, Hyrja 1, Kati i gjashtë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-02-2018 edhe 247 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier telekomunikacioni
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-02-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania URT, nje SYSTEM INTEGRATOR, deshiron te punesoje nje inxhinier elektronik ose nje inxhinier elektrik me njohuri te mira edhe ne fushen elektronike.

Detyrat

Perfshirje ne te gjitha fazat e punes duke nisur nga studimi, projektimi dhe deri ne implementimin e projekteve ne te cilat shoqeria eshte e angazhuar.

Kualifikimet

  • Te posedoje diplomen e Inxhinierit Elektronik ose te Inxhinierit Elektrik dhe te kete perfunduar studimet me nje mesatare te larte.
  • Ne rast se aplikanti eshte Inxhinier Elektrik duhet te kete njohuri te mira edhe ne fushen elektronike.
  • Te perdore programin AUTOCAD dhe programet e tjera te fushes ne nje nivel te mire
  • Te njohe mire skemat dhe vizatimet elektrike.
  • Te njohe shume mire gjuhen angleze.

Shënime

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj KETU


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë