437 Punë aktive

92438 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Alba Punesim

Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" është një agjenci punësimi, e cila ofron një gamë të gjerë shërbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për të kontribuar në fushën e biznesit privat, dhe për t'ju përgjigjur nevojave të bizneseve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes, ne menyre që të funksionojmë si një agjenci me etikë të shëndoshë dhe të...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Durresit, Perballe me ish kafe Flora, prane embeltore Behari
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 44 807 167
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-02-2018 edhe 248 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier telekomunikacioni
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-02-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxhere Marketingu
ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj: ndermjetesimin ne tregun e punes. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi.

Per nje klientin tone, nje kompani me vendodhje ne autostraden Tirane-Durres, Alba Punesim ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin:

Menaxhere Marketingu:

Detyrat:
· Menaxhimin e të gjithe marketingut për kompaninë dhe aktivitetet brenda departamentit të marketingut.
· Zhvillimin e strategjise se marketingut për kompaninë në përputhje me objektivat.
· Krijimi dhe publikimi i të gjitha materialeve të marketingut në përputhje me planet e marketingut.
· Përgjegjësia e përgjithshme për menaxhimin e markës dhe identitetit të korporatës.
· Monitoron dhe raporton mbi efektivitetin e komunikimit të marketingut.
· Krijimi i një gamë të gjerë të materialeve të ndryshme të marketingut.
· Duke punuar ngushtë me agjencitë e projektimit dhe ndihmon ne lancimin e produkteve te reja.
· Duke analizuar marrëdhëniet e mundshme partnere strategjike për marketingun e kompanisë.
· Koordinimi i fushatave te marketingut me aktivitetet e shitjes.
· Mbikëqyrjen e buxhetit të kompanisë marketingut.

Kërkesat:
· Diplomë Bachelor në Marketing.
· Aftësi të forta analitike dhe projektit të menaxhimit.
· Personalitetit të sigurt dhe dinamike.
· Opinion të fortë krijues.

Paga Fillestare: 80.000 leke/neto

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni cv-ne ne adresen: [email protected]
Ju lutem shenoni tek subjekti: Menaxhere Marketingu
Ju informojme se te dhenat tuaja personale te derguar ne agjencine tone, ruhen konform ligjit nr 9887, percaktuar nga Kuvendi I Shqiperise “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë