Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-11-2021 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompani ndertimi me mbi 25 vjet aktivitet ne tregun lokal, etiketohet si njera nga kompanite me serioze dhe cilesore ne vend. Ka nje portofol shume interesant punimesh, ku listohen projekte te shumta rezidenciale, komerciale dhe sportive nga me te vleresuarat per cilesine, arkitekturen dhe realizimin ne perfeksion te detajeve. Bashkepunime me kompani prestigjoze Europiane, ku 70% e materialeve te perdorur importohet direkt nga vendet e EU. Te gjithe projektet qe kompania ka ne proces jane ne Tirane dhe eshte nje mundesi fantastike per kedo qe kerkon te zhvillohet ne profesion, por te jete dhe ne kontakt me fjalen e fundit te teknologjise se ndertimit.

Pershkrim i Pergjithshem;

Inxhinieri i prokurimeve mbulon blerjen e mallrave dhe shërbimeve që nevojiten për aktivitetin e kompanisë. Ka njohuri shumë të mira dhe njeh deri në detaje pajisjet, materialet dhe sherbimet që nevojiten në fushën e ndërtimit dhe është i aftë të identifikoj dhe përzgjedh kompanitë që i tregtojnë.

Detyrat

Pergjegjesite Kryesore;

 • Njera prej pergjegjesive kryesore eshte te perzgjedh furnitoret e duhur per te kryer blerjet. Duhet te kryej nje kerkim te hollsishem te tregut, te takohet me personat e shitjeve dhe te krahasoj produktet dhe cmimet qe ofrohen.
 • Menaxhimi i marrëdhënieve me furnitorët ekzistues dhe kërkimi I bashkëpuntorëve të rinjë;
 • Analizon dhe monitoron në mënyrë të vazhdueshme tregun në lidhje kompanite e reja dhe produktet me innovative;
 • Përgatit kërkesën për oferte në bazë të nevojave të prodhimit;
 • Përgatit analizën përmbledhëse të ofertave të marra;
 • Përgatit përmbledhësen krahasuese të ofertave të ardhura nga furnitorët për përzgjedhjen e kompanisë fituese;
 • Negocion me furnitoret afatet, termat dhe kushtet sa me te favorshme per kompanine;
 • Perpilon kontratat per produktet dhe sherbimet e blera;
 • I orientuar per te optimizuar prodhimin dhe ulur kostot e kompanise;

Kualifikimet

Kerkesat e Profilit;

 • Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndertimit;
 • Eksperience pune mbi 7 vjet nga te cilat te pakten 3 ne prokurime;
 • Aftesi shume te mira organizative dhe komunikuese;
 • Te kete aftesi shume te mira negocimi;
 • Te jete perdorues i avancuar i programeve kompiuterike;
 • Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze dhe italiane;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

PAGESA: Konkuruese

SHËNIM: Ky përshkrim pune nuk është gjithë përfshirës. Punëmarrësi mund të kryej edhe detyra të tjera për plotësimin e nevojave të kompanisë.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e emailit; [email protected]

Ose mund te dergojne CV-te e tyre ne numrin e telefonit;+355 69 203 1512


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto duapune.com në WhatsApp Punët aktive të kompanisë