Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-12-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inxhinier Projektues Elektrik

Detyrat

 • Hartim i preventivave te punimeve;
 • Hartim i listave te detajuara te pajisjeve qe cohen per prokurim.
 • Monitorim, kontroll dhe verifikim i porosise sipas kerkeses;
 • Rishikon & rivlereson projektet nga ana teknike;
 • Kryen rol teknik, organizativ dhe supervisor per projektet elektrike ne drejtim te zgjidhjeve teknike;
 • Rishikimin e specifikimeve teknike, pergatitjen e tyre nese eshte e nevojshme;
 • Projektim te objekteve te ndryshme duke perfshire gjithe elementet e projektit si: Vizatimet e detajuara, raportet etj.
 • Kontrollon projektet, i zberthen ato ne zera ne preventiv;
 • Organizimi dhe mirëmbajtja e dokumenteve të projektit;
 • Pergatitja e Metodologjisë së Ndërtimit;
 • Ndjek problematikat e ndryshme ne kantjer me ane te inspektimit;
 • Pergatit librezat e masave per punimet elektrike;
 • Kontrollon volume e preventivit.

Kualifikimet

Edukimi: Inxhinieri Elektrike Gjuhe te huaja: Anglisht, Italisht.
Njohuri kompjuterike: Msc Office, Autocad.
Eksperienca e kerkuar: Min. 3 vite eksperience ne projektim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin "apliko online".
Afati i fundit i aplikimit eshte data 10 Dhjetor 2021, ora 17:00.
* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë