Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1 Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 48830021
 • Mobile: 0684052085

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-06-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inxhiner Projektues është përgjegjës për projektimin e projektit sipas specifikimeve të dhëna.

Detyrat

 • Realizon projektet civile (konstruksione B/A dhe metalike) në përputhje me Eurocodet.
 • Realizon elemente shtesë në projekt me aksesorë metalik dhe veshje fasadash.
 • Përgatit materialin grafik të projekteve.
 • Realizon tabelen shoqëruese të projektit për hekurin dhe betonin.
 • Harton preventivat duke ju referuar kodeve të projektimit si Eurocode 2, Eurocode 3, Eurocode 8 dhe standardeve të kompanisë.
 • Dorëzon projektet sipas afateve dhe formateve të kërkuara.

Kualifikimet

 • Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të kodeve të projektimit si Eurocode 2, Eurocode 3, Eurocode 8.
 • Përvojë pune mbi 4 vjet si Inxhinier/e Projektues.
 • Të ketë njohuri shumë të mira në projektimin e projekteve.
 • Të zotrojë programet AUTOCAD, SAP2000, Etabs, Revit si dhe njohja e softwere-ve tjera përbën avantazh.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të Paketën Office.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe të punës në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.  Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre deri më datë 17.06.2020 në adresën email: [email protected]
Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".