Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-11-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-11-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
40

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Inxhinier Projekti për klientin e saj, i cili operon prej 20 vitesh në tregun Shqiptar në fushën  e fasadave të xhamit, strukturale, gjysëm strukturale dhe Alukobond

Detyrat

 • Përgjigjet për organizimin e procesit  të zbatimit të projektit deri në dorëzimin e tij;
 • Mban kontakte me Arkitektët dhe Inxhinierët në objekt;
 • Organizon grupin e punës duke u kujdesur për ecurinë e punimeve sipas grafikut;
 • Lëshon dhe ndjek Urdhrat e Punës për prodhimin në oficinë;
 • Mban përgjegjësi për zbatimin e rregullave të Sigurimit Teknik në kantier;
 • Harton raporte periodike të shoqëruar me pamje të objeketve;
 • Mban kontakte të vazhdueshme me Drejtuesin Teknik të kantierit;
 • Raporton tek eprori kërkesat e klientit;
 • Mban evdidenca ditore për grupin e punonjësve që ka në varësi.

Kualifikimet

 • Të ketë arsimin e lartë në Degën Inxhinieri Ndërtimi;
 • Eksperiencë pune 2-3 vjet si Inxhinier;
 • Njohuri kompjuterike, MS Office, AutoCAD 2D & 3D dhe Modelim/Rendering;
 • Aftësi të mira negociuese, komunikuese dhe ndërpersonale;
 • Të posedojë leje drejtimi dhe të ketë disponibilitet për të udhëtuar;
 • Njohuri të mira të gjuhës Angleze;
 • Të jetë miqësor dhe energjik.

Shënime


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në linkun që vijon: https://aplikim.eppc.al  
Ju do të kontaktoheni vetëm- në qoftë se CV-ja juaj do të kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.    


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".