Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-06-2022 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Medical Distribution sh.p.k., nje nga kompanite lider ne Shqiperi per ofrimin e pajisjeve te ndryshme mjekesore, distributor i autorizuar i disa prej kompanive me te mirenjohura ne bote te ketij sektori, perfshire radiologjine, kardiologjine dhe kirurgjine, kerkon te zgjeroje stafin aktual duke punesuar nje inxhinier te profilit elektrik/elektronik/fizik i cili do mbuloje instalimin, konfigurimin dhe mirembajtjen e paisjeve mjekesore.
Ofrohet page shume e mire.

Kualifikimet

  • Diplomë Universitare për Inxhinieri (Elektrike, Elektronike ose Fizike).
  • Preferohet eksperiencë pune prej te pakten 2 vitesh në fushën e instalimit dhe mirëmbajtjes së paisjeve mjekësore ose sisteme të ngjashme (sisteme monofaze dhe 3faze);
  • Njohuri shume te mira te sistemeve elektrike dhe elektronike.
  • Te njohe dhe te interpretoje skemat elektrike te fuqise dhe te kontrollerave.
  • Njohuri ne projektim dhe instalim te paneleve elektrike te ndryshme.
  • Njohuri te bazave te konfigurimit te rrjetave kompjuterike.
  • Njohje shume e mire e gjuhës angleze dhe të një ose disa nga programet kompjuterike si: Autocad, MATLAB, Sketchup, Illustrator/Photoshop; Leje drejtimi e vlefshme e klasit B.

Shënime


Dergoni CV-ne tuaj bashke me dokumentat plotesues deri ne daten 01.06.2022, ne adresen: [email protected]
Subjekti email: MEDICAL DISTRIBUTION - Aplikim per inxhinier


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Medical Distribution

Medical Distribution sh.p.k. është krijuar me qëllim ofrimin në tregun Shqiptar dhe më gjërë, të pajisjeve dhe materialeve mjekësore nga firmat me te mira dhe më me zë boterore. Vizioni ynë është ti vijmë në ndihmë të gjithë sistemit mjekësor në Shqipëri dhe më gjërë, nëpërmjet ofrimit të produkteve inovative me kualitet të lartë dhe me cmime konkurruese.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë