Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ALBANIA BAY MARINA

The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrës, the second city after Tirana, the capital of Albania. Durrës is the biggest commercial port of south-west Balkans.

The project of Albania Bay Marina is positioned as a strategic choice for the future tourism development of the city in itself and...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • ETC building, 13th floor, Office 3/11, Tirana Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355696012605

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria "Albania Bay Marina" kërkon të punësojë një Inxhinier Ndërtimi në zbatim!

Detyrat

 • Hartimin dhe ndjekjen e grafikut të punimeve sipas projektit dhe planit të organizimit
 • Përpilimin dhe kontrollin e të gjithë dokumentacionit tekniko ligjor në objekt, si proces-verbale, libreza masash, akte piketimi e kontrolli etj.
 • Zgjidhjen e detajeve teknike në përputhje me projektin e zbatimit
 • Zbatimin me rigorozitet të kontratave të sipëmarrje
 • Organizimin dhe koordinimin me stafin në varësi për punime në kantier,
 • Aprovimin dhe kontrollin e materialeve që implementohen në kantier
 • Përgatitjen e raporte ditore, javore me problematika dhe ecurinë përkatëse.
 • Hartimin e preventit dhe situacioneve mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara.

Kualifikimet

 • Të zotërojë diplomë universitare në Inxhineri ndërtimi,
 • Minimumi 7 vite eksperiencë.
 • Aftësi shumë të mira menaxheriale.
 • I vetë motivuar dhe i përkushtuar, i aftë të drejtojë dhe të motivojë stafin.
 • Fleksibel për të punuar dhe me orare të zgjatura,
 • Njohuri shumë të mira në Autocad dhe paketen Office.
 • Njohuri të mira në gjuhën Angleze/Italiane. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe Kandidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në me foto bashkangjitur ne adresen e emailit: [email protected]  
SUKSESE!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".