Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ISDC

I.S.D.C – “International Service & Development Corporation” është një kompani me eksperince shumë vjecare ne Europe e cila vepron në fushën e ndërtimit.

Objekti i kompanise eshte te huajzoje ose te mbledhe para nepermjet kredive afatgjata apo afatshkurtra, obligacioneve, te shese, te hipotekoje, te jap me koncension, menaxhoje, ndertoje, zhvilloje etj.

Dëshira e kompaisë për tu shtrirë akoma dhe më tej bëri që...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Re. Rruga e Durresit, ish Uzina Tirana.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355696029920

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-05-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"I.S.D.C" Dega në Shqipëri e kompanisë prestigjoze I.S.D.C Ltd me qëndër në Zvicër ushtron aktivitetin e saj edhe në Shqipëri që prej 2009 me bazë prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më të lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, import- eksportin dhe ndërtimin.  
I.S.D.C kërkon një Inxhinier Ndërtimi në Zbatim me eksperiencë mbi 7 vjet në fushën e ndërtimeve civile ku kryesisht të ketë ndjekur disa projekte objektesh civile nga fillimi.

Detyrat

- Ndjekja e punimeve të zbatimit.
- Ndjekja e grafikut të punimeve sipas afateve kohore.
- Kontrolli i cilësisë së punimeve.
- Ndjek dhe realizon detyra të tjera gjatë procesit të punës.
- Të drejtojë dhe supervizojë stafin e përfshirë në projekt.
- Të njohë dokumentacionin Tekniko –Ligjor që duhet në objekt;
- Të ketë aftësi shumë të mira organizative, të dijë të koordinojë punën, dhe të raportojë te bashkëpunëtorët e projektit

Kualifikimet

Edukimi: Fakulteti i Inxhinieris së Ndërtimit, profilizuar në Inxhinieri Ndërtimi. Eksperiencë Pune: Minimalisht 7 vjet experiencë pune në të njejtin profil kryesisht në objekte Civile me karakter tregëtar dhe banimi; 
- Aftësi për të menaxhuar projekte dhe kontrata të ndryshme specifike që përfshihen në projekte ndërtimi;
- Aftesi në përdorimin e programeve kompjuterike (CAD, EXCEL, MS-PROJECT (ose PRIMAVERA) etj.);
- Të jetë i disponueshëm për Drejtues Teknik;
- Aftësi të shkëlqyera organizative.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë duke dërguar CV me foto bashkangjitur në adresën: [email protected]      

Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".