Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Petro Beqiri Shpk

Te gjitha materialet tona jane te shoqeruar me certifikatat e cilesise. Ju garantojme seriozitetin maksimal dhe garanci te plote per te gjitha materialet. garanci qe se pari vjen nga kompanite prodhuese dhe se dyti, ne si perfaqesues te tyre ne vend. Kjo eshte treguar me bashkepunimin e mese 500 pikave te furnizimit qe ne kemi ne te gjithe vendin. Jemi lider ne treg per tregtimin e materialeve te ndertimit ne Shqiperi duke sj...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 23-07-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

PETRO Beqiri SH.P.K, kompani lider ne importimin dhe tregtimin e materialeve te ndertimit kerkon te punesoj nje Inxhinier ndertimi/ hidroteknik

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar studimet e larta per Inxhinieri Ndertimi / Hidroteknike  Mosha deri 30 vjec. 
  • Njohes shume i mire i gjuhes angleze te shkruar dhe te folur. 
  • Njohesh shume i mire i detajeve teknike. 
  • Aftesi per te shkruar shpejt ne kompjuter. 
  • Aftesi te mira komunikimi 
  • Eksperienca nuk eshte e nevojshme sepse kompania ofron trajnim te plote te sistemeve qe tregton. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".