Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86072

Inxhinier Ndertimi/Drejtues Teknik

Tirane, Shqipëri 29-02-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

29-02-2024

---

---


Përshkrimi

Edil Project shpk kërkon të punësojë; Inxhinier Ndertimi me pervoje dhe ne pozicionin e drejtuesit teknik


Detyrat

 • Shqyrton vlefshmërinë e dokumentacionit tekniko-ligjor të objektit sipas një liste të miratuar;
 • Shqyrton projektet e zbatimit, preventivin dhe specifikimet teknike të objektit dhe bën vërejtjet përkatëse kur konstaton mangësi dhe parregullesi;
 • Zbaton plan organizimin e punimeve, harton planet ditore, javore dhe mujore dhe paraqet tek eprorët për diskutim apo miratim;
 • Zbaton të gjithë metodologjinë e ndërtimit si dhe jep rekomandimet e nevojshme për opsionet më të mira drejtuesit për realizimin e grafikut të punimeve;
 • Bën ndjekjen dhe monitorimin e punës sipas nënkontraktorëve, grupeve të punës apo individëve që punojnë në objekt;
 • Mban përgjegjësi për zbatimin e punimeve në përputhje me projektet e zbatimit, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet;
 • Të organizojë dhe koordinojë proceset e punës ne zbatim;
 • Të jetë ndjekës shumë i mirë dhe zbatues me përpikmëri I rregullave të sistemit teknik.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar universitetin e Inxhinierisë së ndërtimit;
 • Minimumi 5 vjet eksperience;
 • Kanë përparësi kandidatët që kanë studiuar dhe punuar jashtë vendit;
 • Programet bazë dhe Autocad;
 • Aftësi për të komunikuar në mënyrë efektive me të gjitha nivelet e organizates.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV ne adresen e email-it; [email protected]

+355 69 202 0171

+355 692022895


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Edil Project shpk

“Edil Project Company” , themeluar ne vitin 2015 , me qender qytetin e Shengjin ,Lezhe , Shqiperi cel dyert per projektin me te ri . Te specializuar dhe me eksperience ne fushen e ndertimit te qendrave te banimit , te biznesit , hotelerise e turizmit . Vjen ne eksperiencen e disatë ne kete qytet . Nder to permenden nje sërë kompleksesh te tjera ne kete qytet te cilat jane : Dardania” dhe “Twin towers Hotel” e disa objekte te tjera me rreth 60.000 m2 te ndertuara me sukses te plote ne kete qytet (Shengjin,Lezhe) . “Edil Project” eshte gjithashtu ne partneritet te ngushte me “Colosseo group” e cila operon gjithashtu ne fushen e hotelerise e turizmit ne lokacionet me kryesore te qytetit te Tiranes e Shkodres. “Colosseo group” , vec hotelerise eshte e angazhuar me seriozitet dhe sukses gjithashtu dhe ne fushen e qendrave te banimit ne qytetin e Tiranes e ne qytetin e Shkodres . Projekti me i fundit e i vecante i “Edil Project Company” eshte kompleksi “Holiday Resort” , i pozicionuar ne Kune , Shengjin , Lezhe . Resorti me i ri , vetem 70m nga bregu i detit Adriatik , eshte nje ambient relaksi dhe perfekt per te pasur apartamentin e endrave , gjithashtu shtepine e pushimit e cila eshte e pozicionuar mes pishave e e privilegjuar nga tingujt e detit dhe freskise se gjelberimit te pafundem .


INFORMACIONE KONTAKTI